zpět na intro
Proč makléří
Naše nabídka
Naši klienti
Firma a lidé
KontaktVíte, kdo je pojišťovací makléř a v čem Vám může pomoci?

Pojišťovací makléř je Vaším partnerem pro všechny druhy pojistek a pojištění, s cílem nabídnout Vám a zajistit tu nejvhodnější variantu pojistné ochrany.

Pojišťovací makléř hájí zájmy klienta s možností působení na celém pojistném trhu, zatímco obchodní zástupce pojišťovny hájí především zájem pouze jedné konkrétní pojišťovny.

Spolupráce pojišťovacího makléře navíc nekončí sjednáním pojistné smlouvy. Trvale totiž sleduje průběh pojištění, kontroluje včasné zaplacení pojistek, vyřizuje pojistné události a průběžně aktualizuje výhodnost vztahů klienta s pojišťovnami!Víte, kdo jsme my, tedy EXTENSO?

Náš tým pojišťovacích makléřů má rozsáhlou praxi, získanou přímo ve významných českých i zahraničních pojišťovnách a makléřských společnostech. Známe dobře tamní poměry, umíme tedy číst "mezi řádky" pojistných podmínek a dokážeme maximálně využít všeho, co vztah s pojišťovnou ve prospěch klienta umožňuje.

Zakládáme si na vysoce profesionální, ale také přátelské atmosféře spolupráce s každým klientem. Solidní a motivované jednání našeho konkrétního spolupracovníka i trvalou odpovědnost za konkrétní výsledky považujeme za základ společného úspěchu!Kontaktujte nás!

Přijedeme za Vámi kamkoli v České republice a poskytneme Vám kompletní služby za velmi vstřícné, ceny, které navíc nepůjdou z Vašich peněz. Makléř je totiž honorován formou provize, zahrnuté v ceně pojištění - veškeré naše služby pro pojištěného jsou pak vlastně zdarma!
pojištění hudebních nástrojů »

TW Extenso s.r.o.
Mánesova 79
120 00 Praha 2

email: info@extenso.cz
tel: +420 222 729 351
fax: +420 222 729 351

        Copyright © 2003 Extenso, created by Mishka